мотоблок львiв2

Мотоблок АВРОРА-101Е

Ціна: 10200 грн

АВРОРА-101Е
Технічні характеристики
Привід: Клиноременева передача
Кількість передач вперед: 6
Кількість передач назад: 2
Ширина культивації: 900 мм
Глибина культивації: 80-200 мм
Технічні характеристики двигуна
Модель двигуна: R190ANL
Тип палива: Дизель
Тип запуску: Електростарт
Тип двигуна: 4-х тактний (одноциліндровий)
Потужність двигуна: 11 к.с.
Система охолодження: Водяна
Фізичні характеристики
Габарити: 218х89х125 см
Вага: 310 кг
Додаткова інформація
Гарантія: 12 міс
Країна виробник: Китай

Опис товару:

Мотоблоки АВРОРА-101Е – універсальні дизельні мотоблоки для виконання самих різних сільськогосподарських завдань. Легкі в управлінні і маневрені завдяки низькому центру тяжіння. У комплектацію входять фреза, плуг, стартер, фара без АКБ. Потужний дизельний двигун з водяним охолодженням дозволяє виконувати спектр важких сільськогосподарських і транспортувальних робіт.

Область застосування:

Мотоблок АВРОРА-101Е призначений для обробки землі від 15 соток до двох гектарів. За допомогою агрегатування навісного обладнання на мотоблок можна качати воду, здійснювати зрошення, косити, виробляти електроенергію та виконувати інші роботи. Мотоблок може транспортувати причіп, вантажопідйомністю до 500 кг. За рахунок своєї маси, з мотоблоком легше працювати на важких грунтах ніж, наприклад, з культиватором.

Особливості та можливості моделі:

Професійний дизельний двигун.
Вал відбору потужності.
Зчеплення однодискове, з безперервним контактом, фрикційного типу, що забезпечує плавне рушання мотоблока з місця і його гальмування.
Диференціал з примусовим блокуванням забезпечує легке маневрування і високу прохідність, чому сприяє і більший розмір ходових коліс.
У стандартній комплектації фреза, плуг, стартер, фара без АКБ.

Вся інформація на сайті є ознайомлювальною. Технічні характеристики і комплектація можуть змінюватися виробником. Більш детальну інформацію Ви можете уточнити у менеджерів.