Мотоблок Аврора 125ДЕ

Мотоблок Аврора 125ДЕ

Ціна: 11100 грн

Аврора 125ДЕ

Технічні характеристики
Вага, кг 300
Габарити (ДхШхВ) мм 2170 × 845 × 1150
Гарантія, міс 12
Ширина культивації, см 100
Кількість передач 6/2
Привід пара клиноподібних ременів B1850 в постійному натягненні
Тип зчеплення комбінованого типу, з приводом від циліндричної шестірні
Максимальна ширина культивації, см 100
паливо дизель
Потужність, к.с. 12
Тип горизонтально розташованих дизельний чотиритактний двигун 195N з водяним охолодженням
Робочий об’єм двигуна, см3 815
Система запуску електростартер
охолодження водяне

Комплект плуг, фреза, адаптер

Мотоблок Аврара 125ДЕ є найпотужнішою дизельної моделлю цієї торгової марки. Повними конструктивними і функціональними аналогами даної моделі є мотоблоки Зуб JR-Q12 і Добриня МТ-119. Призначений для професійного використання на фермерському ділянці площею до 3 Га. Може бути застосований для виконання всіх видів сільськогосподарських операцій: від оранки цілини, до посадки і викопування коренеплодів. Також можливо агрегатування активного навісного обладнання до валів відбору потужності – грунтофрези, косарки, мотопомпи та ін

Мотоблок має відмінну комплектацію, яка дозволяє починати роботу безпосередньо після покупки і обкатки агрегату. У комплект поставки входять грунтофреза шириною 100 см, регульований плуг і одноколісний адаптер який дозволяє істотно збільшити рівень комфорту при роботі з мотоблоком.

Мотоблок Аврора 125 ДЕ оснащений дизельним двигуном максимальною потужністю 12 кінських сил (номінальна 11 к.с.), потужності якого з запасом вистачить для обробки ділянок площею до 3 Га. Тип двигуна R195. Запуск двигуна здійснюється сс допомогою електричного стартера. Якщо Ви не плануєте використовувати мотоблок в холодну пору року рекомендуємо звернути увагу на мотоблок Аврора 125 Д без електростартера, який має істотно меншу ціну із збереженням всіх технічних параметрів, за винятком способу запуску.

Охолодження двигуна мотоблока – водяне з конденсатором. Така схема дозволяє використовувати мотоблок навіть у літню спеку без перегріву і перерв.

Передача крутного моменту від двигуна до редуктора здійснюється за допомогою двох клиноподібних ременів. Шків двигуна має три потічка, що дозволяє встановлювати навісне обладнання не знімаючи провідних ременів. В якості мастила редуктора рекомендується використовувати трансмісійне масло марки ТАД-15 або ТАД-17 в кількості 5 літрів.

Коробка передач мотоблока Аврора 125 ДЕ має 6 передач вперед і 2 назад, завдяки чому Ви зможете підібрати найбільш оптимальну передачу по швидкості пересування і моменту в залежності від умов роботи і застосовуваного навісного обладнання.

Купити недорого мотоблок Аврора 125 ДЕ і навісного обладнання до нього Ви можете в нашому складі-магазині мотоблоків. Здійснюється доставка в усі міста України за допомогою транспортних компаній.

Гарантія на мотоблок становить 12 місяців.