Мотоблок FORTE SH 81 E

Ціна: 25678.5 грн

FORTE SH 81 E
Технічні характеристики
Привід: Клиноременева передача
Трансмісія: шестерний редуктор з конічною передачею
Кількість передач вперед: 6
Кількість передач назад: 2
Ширина культивації: 900 мм
Глибина культивації: 195 мм
Технічні характеристики двигуна
Модель двигуна: 180NE
Тип палива: Дизель
Тип запуску: Електростарт
Об’єм паливного бака: 5 л
Витрата палива: 0.7 л / год
Тип двигуна: 4-х тактний
Робочий об’єм двигуна: 452 куб.см
Потужність двигуна: 8 к.с.
Система охолодження: Водяна
Фізичні характеристики
Габарити: 218 x 84 x 125 см
Вага: 220 кг
Додаткова інформація
Гарантія: 12 міс
Країна виробник: Китай

Технічні характеристики:

Діаметр циліндра х хід поршня – 80 х 90 мм;
Ширина колії коліс – 680-760мм;
Мінімальний дорожній просвіт – 210мм;
Вал відбору потужності – 1176 об / хв;
Робоча швидкість – 2-5 км / год;
Комплектація – плуг, фреза, сидіння.

Опис товару:

Мотоблок FORTE SH 81E – це хороша аграрна машина, яка допоможе Вам обробити до 3-4 – х гектар. У мотоблоці використовується редуктор нового типу з додатковим валом відбору потужності, який дозволяє агрегувати різноманітне навісне обладнання, таке як, посадка, підгортання, прополка, викопала різних культур. Даний мотоблок має потужний, дизельний двигун з водяним охолодженням. Примітно що до серії цього типу мотоблоків, розробили нову грунтофреза з додатковим валом відбору потужності і, дрібниця але приємно, плуг. Дана модель дуже схожа на свего попередника FORTE SH 81, але, є відмінність – електростартер.

Область застосування:

Яке обладнання прісоєденіте таку операцію і виконає. А саме: посадка, підгортання, прополка, викопала різних культур, а також виконувати функції помпи, косити різнотрав’я і сіно, виконувати транспортні функції. Також до мотоблоку можна причепити причіп що дозволить перевозити різні вантажі. Аж до коханої дружини яка втомилася працювати на ділянці, і вже немає сил дійти додому.

Особливості та можливості моделі:

Мотоблок має колеса великого діаметру, що в поєднанні з блокуванням диференціала дає одночасно важку по масі (що примітно для роботи на важкому грунті), і маневрену в управлінні машину з відмінною прохідністю. Також він відзначився задньому валом відбору потужності який дозволяє працювати з новою розширеною грунтофреза яка перекриває колію коліс, що улучает якість обробки.

Вся інформація на сайті є ознайомлювальною і може мінятися виробником. Більш детальну інформацію Ви можете уточнити у менеджерів. Купити мотоблок FORTE SH 81 E Ви можете в нашому магазині зателефонувавши нам або оформивши заявку на сайті. Ціну на мотоблок FORTE SH 81 Eі умови доставки уточнюйте в менеджерів.