Мотоблок FORTE SH 81

Ціна: 22610 грн

FORTE SH 81
Технічні характеристики
Привід: Клиноременева передача
Трансмісія: шестерний редуктор з конічною передачею
Кількість передач вперед: 6
Кількість передач назад: 2
Ширина культивації: 900 мм
Глибина культивації: 195 мм
Технічні характеристики двигуна
Модель двигуна: 180N
Тип палива: Дизель (одноциліндровий)
Тип запуску: Ручний
Об’єм паливного бака: 5 л
Витрата палива: 0.7 л / год
Тип двигуна: 4-х тактний
Робочий об’єм двигуна: 452 куб.см
Потужність двигуна: 8 к.с.
Система охолодження: Водяна
Фізичні характеристики
Габарити: 218 x 84 x 125 см
Вага: 210 кг
Додаткова інформація
Гарантія: 12 міс
Країна виробник: Китай

Технічні характеристики:

Ширина колії коліс – 680-760мм;
Мінімальний дорожній просвіт – 210мм;
Вал відбору потужності – 1176 об / хв;
Робоча швидкість – 2-5 км / год;
Комплектація – плуг, фреза, сидіння.

Опис товару:

Мотоблок FORTE SH 81 – це гарна аграрна машина, яка допоможе Вам обробити до 3-4 – х гектар. У мотоблоці використовується редуктор нового типу з додатковим валом відбору потужності, який дозволяє агрегувати різноманітне навісне обладнання, таке як, посадка, підгортання, прополка, викопала різних культур. Даний мотоблок має потужний дизельний двигун з водяним охолодженням. Примітно, що до серії цього типу мотоблоків розробили нову грунтофрези, з додатковим валом відбору потужності і плуг.

Область застосування:

Все залежить від навісного обладнання, яке дозволяє виконувати різні операції такі як, посадка, підгортання, прополка, викопала різних культур, а також виконувати функції помпи, косити різнотрав’я і сіно, виконувати транспортні функції. Також до мотоблоку можна причепити причіп, що дозволить перевозити різні вантажі. Швидше все те, що Ви посадите або зберете.

Особливості та можливості моделі:

Мотоблок відрізняється великим діаметром коліс, що в поєднанні з блокуванням диференціала дає одночасно важку по масі (що добре позначається для роботи на важкому грунті), і неймовірно легку в управлінні машину з відмінною прохідністю. Також він відзначився задньому валом відбору потужності який дозволяє працювати з новою збільшеною грунтофрези, яка перекриває колію коліс.

Вся інформація на сайті є ознайомлювальною і може мінятися виробником. Більш детальну інформацію Ви можете уточнити у менеджерів. Купити мотоблок FORTE SH 81 Ви можете в нашому магазині, зателефонувавши нам або оформивши заявку на сайті. Ціну на мотоблок FORTE SH 81 і умови доставки уточнюйте в менеджерів.