Ліфан Ірокез 150

Lifan KP150 (Lifan Irokez)

Ціна: 41762 грн

Мотоцикл Lifan KP150 (Lifan Irokez)

Мотоцикл Lifan KP150 (Lifan Irokez) вже досить широко відомий в Україні та зарекомендував себе як надійний, економний і невибагливий дорожній Байк.

Наділений водяним охолодженням та форсованим двигуном з потужністю в 15 кінських сил – мотоцикл вражає своєю динамікою та здатен при своїх 150 кубах розвити швидкість в 115 кілометрів за годину

Для зниження до мінімуму шум і вібрації під час роботи двигуна – було встановлено баланс вал, а також щоб виключити мимовільне ослаблення різьбових з’єднань – елементи панелей, глушник, вітрове скло, переднє крило кріпляться до рами через гумові проставки.

Також нова модель мотоциклі Ірокез KP150 комплектується більш якісними приводними зірками і ланцюгом від виробника CHOHO-Chains. Даний ланцюг забезпечені індексом «H» – heavy duty, що в перекладі означає «для підвищених навантажень».

Варто звернути увагу на стильний вітрозахисний козирок, що обрамляє фронтальну частину мотоцикла і злегка закриває панель приладів, додаючи привабливості мотоциклу.

Обсяг, см3 158
Система охолодження Водяне охолодження
Система електроживлення АКБ 12N9-BS
Система запалювання Електронне (CDI) + електростартер
Тип запуску двигуна електростартер
Максимальна потужність, к.с. / об.хв. 15

Де купити Мотоцикл Lifan  у Львові?

По всіх питаннях доставки, покупки, вибору, додатковою технічною інформацією, а також будь якою консультацією чи допомогою дзвоніть по номеру телефону 0978747869
www.agrozet.com.ua