Ліфан ЛФ 250 Б

Lifan LF250-B

Ціна: 54201 грн

Мотоцикл Lifan LF250-B відноситься до категорії малокубатурних чопер в класичному виконанні. У ньому вгадуються риси легендарної японської «Відьми» Yamaha Virago. «Вирага» дожили до кінця 90-х, коли Yamaha, провівши «роботу над помилками», переорієнтувалася на сімейство Drag Star. Але оскільки цей мотоцикл створив цілий пласт мотокультури і як і раніше популярний інженери LIFAN вибрали його в якості прообразу для своєї моделі LF250-B. Однак у варіанті від Lifan, мотоцикл отримав ряд змін і удосконалень стосовно своєму японському ісходніку.Он став більш практичним і більш дружнім до водія.

Низ заднього крила став більш оформленим: це вже не той характерний віраговскій обрубок, який змушував прати одяг після кожної «мокрою» поїздки. Переднє крило також зробили більш глибоким, з відгином нижній частині - може, не так красиво, але краще захищає мотор і ноги від бруду. Сидіння водія вийшло менш спартанським, з більш вираженою сходинкою, і втратило пасажирської спинки.
 
Двигун 2V49FMM залишився карбюраторним, але потужність на 5 к.с. менше, ніж у карбюраторного «японця». Проте мотор досить тяговит, передачі довгі, його вистачає і для динамічного розгону, і для максималки 105-115 км / ч, оскільки маса LIFAN 250-B менше ніж у Virago. Заднє колесо приводиться ланцюгом, як і у японських 250-к.
Посадка - як на більшості мотоциклів цього класу: помірно низька (висота сідла близько 700 мм), підніжки винесені вперед, а регулювання керма дозволяють розміститися зручно як високому водієві так і не дуже (без надлишкового нахилу вперед). Людині, вихованому на класичних дорожніх мотоциклах, до такої посадці звикати не доведеться.


Відчувається, що інженери LIFAN дуже старалися зробити апарат зручним в усіх відношеннях і при цьому красивим. І це їм вдалося. Цей мотоцикл не тільки має привабливу і стильну зовнішністю, він порадує і зручною посадкою і м’яким ходом. А основна перевага полягає в тому, що він підійде будь-якому водієві, тому що незважаючи на чопперная зовнішність, управляється як звичайний дорожній мотоцикл.

По всіх питаннях доставки, покупки, вибору, додатковою технічною інформацією, а також будь якою консультацією чи допомогою Мотоцикл Lifan LF250-Bдзвоніть по номеру телефону 0978747869. Також ознайомитись з повним асортиментом наших товарів і послуг можна на сайті.Ми знаходимось м.Львів,вул.Городоцька 242а