motolviv-Suzuki Lets 2 new

Suzuki Lets II – чудовий вибір для не надто швидкої їзди по міських вулицях, проте є хороші вибори в honda і yamaha. Новинка характеризується приємним обтічним дизайном з плавними лініями і привабливою світлотехнікою. Помітно поліпшені ходові якості.

Тяги в 7.3 Нм досить для динамічних стартів і неспішних поїздок з пасажиром.Відмінними перевагами Suzuki Let’s є простота і надійність. Об’ємне багажне відділення скутера дозволить заховати шолом, для вантажу інженери передбачили задній багажник. Виключно проста панель приладів має великі шкали спідометра, а також індикатори необхідності заправки, “чек-Енджін” і одометр.Нова модифікація популярної моделі скутерів Suzuki Lets була названа Suzuki Lets 2. Силовий агрегат і рама в ній залишилися здебільшого колишніми, зміни торкнулися в основному пластика. Мопед Suzuki Lets 2 сам має багато різноманітних модифікацій, а скутер Suzuki Lets 2 new є найбільш просунутою моделлю.Цей скутер в першу чергу виділяться своїм зовнішнім виглядом. Ніяких гострих кутів, всі закруглене і плавне. Дизайн можна назвати по-справжньому скутерного, він дійсно справляє враження.

Інтернет-магазин motolviv.com.ua пропонує Вам мототехніку з безкоштовною доставкою в будь-яку точку України.
Підберемо для Вас скутер на будь-який бюджет

По всіх питаннях доставки, покупки, вибору, додатковою технічною інформацією, а також будь якою консультацією чи допомогою дзвоніть по номеру телефону 0978747869.