Двигун R190E 10к.с. з електростартером для мотоблоків ZUBR, FORTE,КЕНТАВР

Ціна: 14630 грн

Дизельний двигун моделі R190E – це одноциліндровий двигун середньої потужності (7,72 КВт або 10  к.с.) з електричним стартером. Вони комплектуються на мотоблоки ЗУБР, КЕНТАВР, ЗІРКА, FORTE та інші такого типу.  Дизельні двигуни видають тягу на низьких оборотах – 10-сильний дизельний двигун по потужності і тяговитості відповідає 18-сильному бензиновому. А при правильному виборі оптимальних оборотів він працює в безпечному ощадному режимі – виключене повишене тертя внутрішніх елементів  двигуна, що збільшує  ресурс. Також покращена фільтрація ,що забезпечується повітряно масляним фільтром – не допускає попадання в двигун вологи, бруду чи пилюки. Це все збільшує період експлуатації двигуна.

     Двигун R 190 має новітню вдосконалену паливну систему вприску палива. Він оснащується форсункою з особливим розпилювачем, стійким до закоксовування, і неякісного  палива .  Завдяки цьому забезпечується оптимальне розпилення палива в камері згоряння і досягається мінімальна витрата – всього 450 грамм на мотогодину, який з часом  не збільшується.

     У дизельних двигунах тиск в камері згоряння в рази вище, ніж в бензинових, тому для їх виробництва  застосовуються дорогі і якісні сплави чавуну, що відрізняються стійкістю до  підвищених навантажень і температур. Двигун R190 оснащений важким чавунним поршнем з міцного сплаву, який оптимально підходить для дизельної техніки,яка потребує  високих обертів. Так як цей сплав не перегрівається, а при нагріві не розширяться, для нього передбачаються відносно малі зазори, які забезпечують необходимое ущільнення циліндра, а значить, високий ККД.

 Двигун R 190 завдяки системі водяного охолодження може при максимальному навантаженні безупинно працювати до 10 годин.

У нашому інтернет-магазині motolviv.com.ua можна придбати Двигун R190E для мотоблоків  ZUBR, FORTE, ЗІРКА, КЕНТАВР, Добриня та інших з доставкою в будь-яку точку України.

Дзвоніть 0978747869 або 0983912825.