Двигун R195E 12к.с. з електростартером для мотоблоків ZUBR, FORTE,КЕНТАВР

Двигун R195E 12к.с. з електростартером для мотоблоків ZUBR, FORTE,КЕНТАВР

Ціна: 14866.5 грн

Двигун для мотоблока R195E – це одноциліндровий двигун середньої потужності (9,42 КВт або 12  к.с.) з електричним стартером. Вони комплектуються на мотоблоки мототрактора ЗУБР, КЕНТАВР, ЗІРКА, FORTE та інші такого типу.  Дизельні двигуни видають тягу на низьких оборотах – 12-сильний дизельний двигун по потужності і тяговитості відповідає 20-сильному бензиновому. А при правильному виборі оптимальних оборотів він працює в безпечному ощадному режимі – виключене повишене тертя внутрішніх елементів  двигуна, що збільшує  ресурс. Також покращена фільтрація ,що забезпечується повітряно масляним фільтром – не допускає попадання в двигун вологи, бруду чи пилюки. Це все збільшує період експлуатації двигуна.

     Двигун для мотоблока R195E має новітню вдосконалену паливну систему вприску палива. Він оснащується форсункою з особливим розпилювачем, стійким до закоксовування, і неякісного  палива .  Завдяки цьому забезпечується оптимальне розпилення палива в камері згоряння і досягається мінімальна витрата – всього 500 грамм на мотогодину, який з часом  не збільшується.

     У дизельних двигунах тиск в камері згоряння в рази вище, ніж в бензинових, тому для їх виробництва  застосовуються дорогі і якісні сплави чавуну, що відрізняються стійкістю до  підвищених навантажень і температур. Двигун R195 оснащений важким чавунним поршнем з міцного сплаву, який оптимально підходить для дизельної техніки,яка потребує  високих обертів. Так як цей сплав не перегрівається, а при нагріві не розширяться, для нього передбачаються відносно малі зазори, які забезпечують необходимое ущільнення циліндра, а значить, високий ККД.

 Двигун R 195 завдяки системі водяного охолодження може при максимальному навантаженні безупинно працювати до 10 годин.

У нашому інтернет-магазині motolviv.com.ua можна придбати двигуни для мотоблоків  ZUBR, FORTE, ЗІРКА, КЕНТАВР, Добриня та інших з доставкою в будь-яку точку України.

Дзвоніть 0978747869 або 0983912825