Мототрактор GARDEN SCOUT T-15 (ГАРДЕН СКАУТ T-15) 15 к.с. (плуг+фреза)


Розроблений і зроблений з урахуванням усіх вимог вітчизняних і зарубіжних фермерів мототрактор Скаут T – 15 Dif VT оснастили регульованою задньою і передньою. Ширину колії тепер ви можете встановлювати від 100 до 140 см Це дозволить вам вирощувати різні культури, і з таким же успіхом здійснювати міжрядну обробку і збір урожаю. Одна з найважливіших функцій трактора – тепер на одній з самих недорогих моделей!   

Амперметр виконаний в цифровому електронному датчику, є присутнім повністю робочий датчик температури охолоджувальної рідини і датчик тиску олії в двигуні. Якщо на попередній моделі трактора Скаут T – 15dif датчиків температури охолоджувальної рідини і тиску олії працювали “на попередження” – тобто сповіщали про небезпеку то в новій моделі датчики працюють повноцінно, тобто стрілки плавно показують температуру на циферблаті. Доданий такий важливий лічильник мотогодинника.

     Комплектний двокорпусний плуг і активна грунтофреза опускаються в плаваючий режим, потім виставляється глибина їх роботи, і ідеальне виконання ваших завдань на будь-якому нерівному рельєфі забезпечене!

Технічні характеристики GARDEN SCOUT T-15 мототрактора :

Потужність 15 к.с.
Двигун 4 тактний двигун з водяним охолодженням   XT15 (S1100)
Тип двигуна Дизельний
Об’єм двигуна 998 см3
Система запуску Ручка, електостартер
Система охолодження водяна
Вид палива дизельне
Колісна база, мм 1250-1510 мм
Кількість передач вперед 8
Кількість передач назад 2
Зчеплення дискове
Розмір  шин передніх задніх                                           DW 120: 5.00-12  DW 120: 6.50 -16
Наявність галогенної фари є
Комплектація Плуг та фреза
Маса мототрактора з фрезою і плугом 540 кг
Габаритні розміри мм 2100*1150*1500
Гарантія 1 рік

Інтернет-магазин motolviv.com.ua запропонує Вам  мотоблоки та мототрактори всіх з доставкою в будь-яку точку України.

По всіх питаннях доставки, покупки, вибору, додатковою технічною інформацією, а також будь якою консультацією чи допомогою дзвоніть по номеру телефону 0983912825.